Zajęcia Musical Babies - 12 listopada 2015!

Zapraszamy serdecznie dzieci z Wawra, Rembertowa, Wesołej, Pragi Południe, Gocławia na zajęcia MUSICAL BABIES w Akademii Talentów!

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 1 roku do 3 lat. Mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie: wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem, muzykę klasyczną i ruch. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy składa się: śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształcające poczucie rytmu, zabawy ruchowe, oraz taniec do muzyki ludowej i etnicznej.

Zapraszamy serdecznie w każdy czwartek o godz 10:00

Nasz adres:
Przedszkole i żłobek Akademia Talentów
Ul. Odrodzenia 12A, Wawer, Warszawa

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa pod numerem telefonu 503-608-198 lub poprzez wysłanie maila na adres przedszkole@akademiatalentow.edu.pl Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!