Uśmiechnięte dziecko maluje farbkami

O Akademii Talentów - PrzedszkoleAkademia Talentów to niepubliczne (prywatne) przedszkole i żłobek położone w Warszawie w dzielnicy Wawer – Anin.

Za główny cel obraliśmy sobie rozwijanie talentów małych dzieci – wtedy kiedy intelekt dziecka rozwija się najszybciej. Jest to fundament, na którym opiera się cała struktura przedszkola.

Nasza Akademia Talentów dzieli się na Przedszkole i Żłobek

Nasze prywatne przedszkole to miejsce wyjątkowe, gdzie dzieci mają możliwość wielokierunkowego rozwoju w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa. Doskonale wiemy, że małe dzieci są ciekawe świata, twórcze i pragną poszukiwać odpowiedzi na nurtujące je pytania w urozmaicony, interesujący sposób. Z tego powodu oferujemy bogaty program zajęć inspirujących dzieci do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. O sukcesie edukacyjnym w dużej mierze decydują lata przedszkolne – możliwości dziecka powinny zostać wtedy w pełni wykorzystane.

Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 lat. Nasze grupy liczą od 16 do 18 przedszkolaków. W każdej grupie z dziećmi pracuje dwóch nauczycieli. Pracę nauczycieli wspiera przedszkolny psycholog oraz logopeda.

Przedszkole realizuje roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi od 7:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Placówka pracuje przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Jesteśmy wpisani do ewidencji placówek niepublicznych prowadzonej przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy.